Návštěva sklepů

Každý vinný sklep má svůj vlastní příběh. Přijeďte si jej nejen poslechnout, ale především prožít. Objevte atmosféru tří století a výsledek poctivé práce mnoha generací vinařů, kterou jsme pro vás zachovali v jedinečném uceleném podzemním komplexu s rotundou, degustačním salonem nebo temperovaným sklepem s kapacitou až 150 osob.

Koštovna

Sklep s ojedinělou expozicí vín od vinařů z pálavského regionu (vinařská oblast Morava, Mikulovská podoblast). Hrozny pocházejí výhradně z vinic Chráněné krajinné oblasti Pálava. Vybraná vína jsou uložena v boxech a určena k degustaci nebo prodeji.

Rotunda

Nově vybudovaný menší kruhový sklep s kapacitou asi deset osob, s uzavřenými kójemi, kde si mohou členové Klubu Degustačního salonu Pálava uložit svá vína a pak je ochutnávat a bavit se jako kdysi rytíři u kulatého stolu...

Krčma - temperovaný sklep s posezením

Po prohlídce chladnějšího sklepního labyrintu jistě přijde vhod posezení v temperovaném sklepě s kapacitou asi 80 míst k sezení. Zde je možné posedět třeba při cimbálové nebo jiné muzice, uspořádat rodinné či firemní oslavy, pracovní kongres nebo třeba svatební hostinu. Sklep je svým vybavením vhodný i pro pořádání firemních akcí, menších kongresů a pracovních schůzek. Proč nespojit příjemné s užitečným? Degustační salon Pálava nabídne zkrátka široké možnosti využití a služeb.

Nálevna

Součástí podzemního komplexu je také menší bar s vlastní kuchyňkou a sociálními zařízeními. Po návštěvě vinného sklepa přijde jistě vhod nějaké to nealko, ale možná taky půllitr točeného piva. Ne nadarmo vinaři na jižní Moravě jdou po návštěvě sklípku „srazit kyselinku“ právě jedním oroseným... Bar je v provozu jen v době pořádání akcí ve sklepě, které je potřeba předem domluvit a zarezervovat spolu s ubytováním (v poznámce).

Kontakty


Apartmány Bavory
Bavory 138
692 01 Bavory 138


mobil: +420 737 246 500
info@degustacni-salon.cz