CZ | EN

Degustace

Volná degustace v rámci expozice Degustační Salón Pálava
(pro jednotlivce i skupiny)
90 min
(+30min)
500,- Kč/os.
(+100Kč)
Volná degustace v rámci expozice Degustační Salón Pálava
(pro jednotlivce i skupiny)
60 min 400,- Kč/os.
Naleznete zde 50 špičkových vín od místních vinařů z ojedinelé kolekce, kde hrozny pocházejí pouze z vinic rozkládajících se na úpatí okolních Pálavských vrchů. Cílem expozice je umožnit návštěvníkům porovnat produkci jednotlivých vinařství a ochutnat co největší škálu odrůd pěstovaných v tomto regionu. Vína si zde po ochutnání můžete zakoupit za stejné ceny jako v jednotlivých vinařstvích.

 

Řízená degustace produktů Vinařství Stolová Hora
(pro menší skupiny 6-15 platících osob)
90 min 400,- Kč/os.
Jedná se o prohlídku vinařství spojenou s výkladem o technologiích výroby a s ochutnávkou vín (vč. malého degustačního sousta). Produkce vinařství není založena na tradičním zpracování různých odrůd. Vína se produkují ve vemi malých, limitovaných sériích, kdy se ze stejného původního moštu vyrábí šest různých nápojů a to pouze na základě použití různých technologických způsobů zpracování. Při prohlídce vinařství můžete tyto rozdíly v chuti, vůni i barvě vín sami porovnat a rozšířit si tak své vinařské obzory. Součástí prohlídky je i menší naučná expozice.

 

Řízená degustace vybraných odrůd a vinařů
(pro větší skupiny 10-30 platících osob)
90 min 400,- Kč/os.
Jedná se o prohlídku sklepů spojenou s ochutnávkou vín (vč. malého degustačního sousta). Degustace je připravena na míru po dohodě s účastníky a to jak z pohledu typů vín, odrůd, zatřídění dle zbytkového cukru tak i z pohledu zastoupených vinařství. Je prezentován domluvený počet vzorků, většinou se jedná o počet vzorků odpovídající počtu degustujících osob. Po skončení programu si účastníci odnesou k další konzumaci nedopité lahve. Po dohodě lze zajistit následné posezení ve sklepích, raut či hudební produkci.

 

Volná degustace v rámci expozice Degustační Salón Pálava + Vinařství stolová Hora
(pro velké skupiny nad 30 platících osob)
120 - 180 min 19.000,- Kč/skupina
Pro celou skupinu bude otevřeno 62 lahví špičkových vín od místních vinařů. Vína pocházejí z expozice Degustačního Salónu Pálava a z expozice Vinařství Stolová Hora, Doba této volné degustace se pohybuje 2-3hodiny (po dohodě je možno prodloužit). Po skončení si účastníci mohou odnést nedopité lahve.

 

Exclusive V.I.P. degustace
Privátní řízená degustace v expozici Degustačního Salónu Pálava + Vinařství Stolová Hora

(pro 1 až 3 osoby)
180 - 240 min
(další osoba)
5.000,- Kč
(+500Kč)
Doba této řízené degustace a prohlídky sklepů se pohybuje 3-4 hodiny. Po celou dobu degustace se vám bude věnovat náš sommelier, který vás provede historickými sklepy a odprezentuje jak expozici Vinařství Stolová Hora, tak i expozici Degustačního Salónu Pálava. Součástí degustace je i prohlídka vinařství s výkladem o výrobě vín a historii vinařství v regionu.

 

Poznámka: Při řízených degustacích je obsah jednoho degustačního vzorku cca 2cl. K výše uvedeným degustacím lze zakoupit občerstvení formou degustačního sousta dle platné denní nabídky.

Kontakty


Apartmány Bavory
Bavory 138
692 01 Bavory 138


mobil: +420 737 246 500
info@degustacni-salon.cz